Darmowa aplikacja do fakturowania, księgi podatkowej i nie tylko.

Intuicyjna i prosta w obsłudze. Bez ograniczeń czasowych i ilości raportów.

Fakturuj, prowadź księgę podatkową i raportuj. Analizuj kontakty z kontrahentami i sprzedaż produktów. Zarządzaj firmą i wystawiaj faktury gdziekolwiek jesteś, z dowolnego urządzenia.

Od jedno do kilkuosobowej firmy Standard Księga Podatkowa będzie rozwijał się wraz z Twoim przedsiębiorstwem.

SPROD Infograph

Proste fakturowanie

Wystawiaj, wysyłaj i śledź status faktur w jednym miejscu

Proste fakturowanie

Analiza procesu sprzedaży

Monitoruj dane o sprzedaży oraz złożone oferty aby mieć pełen obraz sytuacji
Śledź oferty
jQuery UI Accordion - Default functionality
Zalety Standard Księga Podatkowa

Korzystaj za darmo

Księga podatkowa, Księga sprzedaży i Księga zakupu są dostępne bezpłatnie.

Rozpocznij od wystawiania faktur i rejestracji zapłat, śledź status należności od odbiorców i reaguj jeśli są po terminie. Rejestruj inne operacje gospodarcze i kontroluj kondycję finansową firmy analizując Księgę Podatkową. Generuj rejestry VAT i JPK.

W miarę rozwoju firmy, możesz rozszerzać funkcje systemu o obsługę magazynu, CRM, cenników czy edytor wydruków dokumentów z własnym logo.

Rozkoszuj się mobilnością

Zarządzaj firmą z telefonu, tableta czy laptopa, twórz faktury, rejestruj zapłaty w drodze.

Rozumiemy, że dzisiejszy biznes wymaga elastyczności, stąd zapewniliśmy możliwość korzystania z podstawowych narzędzi do prowadzenia firmy na wszystkich popularnych urządzeniach. Sprawdź wyniki firmy z telefonu pijąc poranną kawę. Wystaw fakturę z laptopa w biurze i kontroluj pilne tematy z tableta w podróży.

Rozszerzaj funkcjonalność

Nie ponosisz żadnych kosztów korzystając z podstawowych funkcji aplikacji. W miarę potrzeb zwiększaj ich zakres dokonując subskrypcji Funkcji premium w dostępnym Sklepie lub rezygnuj z nich w dowolnej chwili

Stworzyliśmy aplikację tak aby zaspokoiła większość potrzeb małej firmy, wspierała jej rozwój i rozwijała się z przedsiębiorstwem umożliwiając dopasowanie funkcji do tempa jej wzrostu. Od prostego fakturowania, księgi podatkowej przez prowadzenie magazyn, ofertowanie czy CRM - wszystko czego potrzebujesz w jednej aplikacji.

Konsekwencja i zaangażowanie

Wszystkie nasze produkty stworzyliśmy tak aby zapewnić spójne zasady pracy w całym systemie i wszystkich jego funkcjach dodatkowych.

Kreowanie skutecznych aplikacji do zarządzania to nasz podstawowy cel. Angażujemy się aby dostarczyć najlepsze produkty dla Twojego biznesu i zapewnić proste uaktualnienia.

Szeroka funkcjonalność ERP stworzona przez nasz międzynarodowy zespół została udostępniona mniejszym firmom w aplikacji Standard Księga Podatkowa.

Download Infograph